מחפשים את המקצוענים בהריסות?

  קבלן הריסות

  קבלני הריסות מבנים

  לעסקים רבים עולה מדי פעם הצורך לפרק מבנה ישן ורעוע או להרוס שטח בנוי, על מנת לעשות שימושים מסחריים חדשים במקום הנקי. ברור מאליו שאתם לא יכולים לעשות זאת לבד, ולכן מומלץ לשכור את שירותיו של קבלן הריסות על מנת להימנע  מעבודה חובבנית. רק השקעה בהשכרת שירותי הריסות מבנים איכותיים ומקצועיים של חברה ותיקה ומבוקשת תוכל לפתור את הבעיה. משימות מסוג זה דורשות את המומחיות המקצועית, הציוד והידע הרלוונטי וכמובן עמידה בכל פרוטוקולי הבטיחות הקשורים. חברת הריסות פלוס בבעלות חסין בלעום, תוכל לספק לכם את שירות ההריסות המקצועיים והאמינים ביותר בתחום.

  קבלן הריסות בטון

  רק חברת הריסות מקצועית יודעת להשתמש באמצעים הטובים והדרכים המתקדמות והיעילות ביותר על מנת להתמודד מול מלאכת הריסות המבנים לצורך בנייה מחדש. להלן מספר יתרונות בהעסקה של קבלן הריסות מוסמך:

   • יעילות – אם אתם מעוניינים שהריסת המבנים לצרכים מסחריים או לשם בניית דירות מגורים תתבצע במהירות תוך עמידה בלוח הזמנים של קבלני הבנייה, אז חברת הריסה מיומנת היא האופציה הטובה ביותר. 
   • בטיחות – סיבה קריטית שהיא למעשה הדבר הראשון שיש לוודא כאשר רוצים להעסיק קבלן הריסות. במהלך העבודה יש להתמודד בצורה בטיחותית עם כמויות גדולות של פסולת בנייה, כלי עבודה מאסיביים וחומרים מסוכנים שעלולים להוות מפגע בטיחותי לאדם ולמבנה. יש לקחת בחשבון גם את ההתעסקות עם קווי חשמל, מים וביוב וכן כלל התשתיות והאינסטלציה שיש לטפל בהם בזהירות ובבטיחות מירבית.
  • ציוד וכלים מתקדמים – משימת הריסת מבנים בצורה יעילה ובטיחותית דורשת שימוש בכלים ובציוד מכאני מתקדם שתוכלו למצוא רק אצל קבלני הריסה מומחים. הציוד צריך להתמודד עם ריסוק חלקי בניין גדולים, סלעים, קורות עץ ארוכות וכן מכלול של צינורות ועופרת. לא פחות חשוב מנגישות ואיכות הציוד, הוא הצוות המקצועי שיודע להשתמש בו בזהירות וביעילות. 

  הורסים את הישן, בונים את החדש

  אם גם אתם מעוניינים לשכור שירותי חברת הריסות מקצועית ומנוסה, הכירו את חסין בלעום – הריסות פלוס. בהריסות פלוס תוכלו לקבל שירות קבלנות הריסות מבנים מעולה, בנוסף לשירותי עבודות עפר, פיתוח מבנים, פינוי הריסות ועוד. החברה רשומה כקבלן מוסמך ובעלת ההסמכה והרישיונות הרלוונטיים.

  קבלן הריסות ופינוי מקצועי לשירותכם

  קבלן הריסה ופינוי

  הריסת בניין היא לא עוד פרויקט שניתן לבצע בסגנון "עשה זאת בעצמך" לאחר צפייה  בסרטונים ברשת. מדובר במלאכה גדולה ומורכבת שחייבת להיות מבוצעת בצורה חכמה, אחראית ובטוחה על ידי קבלן הריסה ופינוי מקצועי ומנוסה שעוסק בכך מספיק זמן כדי לדאוג שהכל יתנהל כשורה. במקרה שיש להרוס מבנה, ולא משנה כמה הוא גדול או קטן, חובה להזמין קבלן הריסה מוסמך- כך תהיו בטוחים שהעבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר עם הציוד והמכשור המתאים והמשוכלל ביותר. הריסות פלוס בבעלות חסין בלעום היא חברת קבלן הריסה ופינוי מוסמכת, מיומנת ומקצועית, המעניקה שירותי הריסה, פינוי ועבודות עפר.

  למה להזמין קבלן הריסה ופינוי?

  • קבלן הריסה ופינוי לא רק מפוצץ ושובר מבנים – הוא מתחיל בלתכנן היטב את תוכנית הפעולה והביצוע לפני שמתחילים להשתמש במכשור להריסת המבנה. אם אתם מעוניינים לשדרג את חוויית הדיור שלכם ואתם רוצים להרוס רק חלק מהבית על מנת לבנות תוספת חדשה על שטח נקי וריק – אתם חייבים לעבוד עם קבלן מקצועי ומיומן, אחרת אתם עלולים למצוא את עצמכם עושים נזק גם למבנה אותו אתם רוצים להשאיר שלם.
  • עליכם לחשוב על ההשפעה של ההריסה והפינוי שתהיה לקירות ולמבנים מסביב, כולל ההתמודדות עם שאריות הפסולת, הרסיסים, הלכלוך והאבק שנותר באוויר. קבלן הריסה מקצועי ומיומן יהיה בעל ידע וניסיון כיצד להתמודד עם כל ההיבטים שיש לתת עליהן את הדעת בנוגע להוצאה לפועל של הפרויקט.
  • הריסת מבנים היא דבר מסוכן. אתם לא רק עלולים להרוס את המבנה באופן לא נכון או להרוס מבנה סמוך שרציתם להשאיר בטעות, אלא גרוע מכך – אתם עלולים להיפצע ואפילו להיהרג כתוצאה מקיר שנפל או מדליפת חומרים מסוכנים. 
  • עליכם למצוא קבלן הריסה ופינוי מוסמך, מקצועי ואחראי שמבין את כל נבכי העבודה, שיהיה אמין ושידאג לטפל בכל העניינים הנלווים כמו טיפול בפסולת, מזהמים שנידפים כתוצאה מהעבודה וכמובן שמירה על הוראות הבטיחות לאדם, למבנה ולסביבה. 

  קבלן הריסה ופינוי בכל חלקי הארץ

  אם אתם רוצים לבנות בית חדש במקום הישן, לפרק חנות נוטה ליפול או לחדש מבנה עירוני – כל שעליכם לעשות זה להזמין את קבלן ההריסה והפינוי שלכם – חסין בלעום. חסין הוא הבעלים של חברת הריסות פלוס, ורק אצלם תקבלו יחס הוגן, שירות משתלם ואיכותי ומענה מקצועי על כל ההיבטים הכרוכים בהריסות מבנים. 

  היתרונות שלנו

  כאן תופיע כותרת

  כאן תופיע כותרת

  כאן תופיע כותרת

  מחפשים את המקצוענים בהריסות?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   שירותים נוספים

   שיווק אינטרנטי לעסקים שיווק אינטרנטי לעסקים