מחפשים את המקצוענים בהריסות?

  קבלן עפר

  קבלן עבודות עפר

  אם אתם בונים, משפצים, מרחיבים מבנה למגורים או לצרכי מסחר, מן הסתם תזדקקו לשירותיו של קבלן עפר שידאג להריסת המבנים הישנים ויכין את השטח בשביל עבודות הבנייה החדשות. עבודות חפירה ועפר יכולות להיות בהיקפי עבודה שונים ומגוונים, החל מפרויקטים קטינים כמו סיתות תעלות בחצר האחורית שלכם וכלה בפרויקטים אזרחיים ומסחריים בהיקפים ענקיים, כמו למשל סלילה של כביש או הכנת קרקע למתחם קניות עתידי. חברת הריסות פלוס בבעלות חסין בלעום, מתמחה מזה שנים רבות בביצוע עבודות עפר, הריסות מבנים לפני בנייה ועוד.

  קבלן עבודות עפר ופיתוח

  מה הוא בעצם עושה?

  • לא משנה מה אתם בונים וכמה מורכב או גדול הפרויקט שלכם, אתם חייבים לשכור את שירותיו של קבלן עפר שיפקח על העבודה בצורה מקצועית וחכמה. אתר הבנייה חייב להיות מפולס, נקי ופנוי לצורך עבודת בנייה. 
  • על מנת לחפור באתר וליישר את השטח בו ברמה מדויקת ונכונה, צריך להשתמש במכונות כבדות כמו דחפורים וטרקטורים שפועלים בשטח. ישנם סוגים רבים של כלי עבודה ומכונות, שכל אחד מהם מטפל בסוג מסוים של אדמה- חול, חצץ, חימר, סלעים, אספלט וכו'. 
  • כלי העבודה של הקבלן חייבים להתאים לתנאי השטח והאדמה באתר. שיפועים, צמחייה, שורשי עצים, אפשרויות גישה לשטח וכדומה משפיעים על סוג הכלי ואופי העבודה. מחפר בובקאט, למשל, יכול להיות כלי נהדר בעבודות בחצר האחורית עם גישה מתאימה.
  • כל המחפרים והציוד הנלווה חייבים להיות מופעלים בידי הידיים המיומנות והמנוסות לביצוע עבודות מסוג זה. רק אנשי מקצוע מוסמכים ומורשים שיש להם את הידע והניסיון לביצוע עבודה בצורה מדויקת ובטיחותית באופן שישמור על חיי האדם והסביבה.

  קבלני עבודות עפר ופיתוח

  לבחור את הקבלן עפר שלכם בצורה חכמה

  אז אם יש לכם פרויקט בניה הכולל עבודות עפר לביצוע ואתם מחפשים קבלן ביצוע עבודות עפר מנוסה וותיק, שיידע לבצע את המלאכה על הצד הטוב ביותר, צרו קשר עוד היום עם חברת הריסות פלוס בהנהלת חסין בלעום. שם תקבלו את השירות המקצועי שאתם צריכים בנוגע לבנייה או הריסת המבנה שלכם. החברה מעניקה שירות מצוין ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד שהמליצו בחום על החברה.

  קבלן עבודות עפר מומלץ | הריסות פלוס

  קבלני עבודות עפר

  אנשים ועסקים רבים טרם התחלת פרויקט בנייה שואלים את עצמם, מה הוא למעשה תפקידו של קבלן עבודות עפר? לנו יש תשובה קצרה-  קבלני עבודות עפר, הריסה ופינוי הם אנשי המקצוע המכינים את האתרים המיועדים לבנייה של בניינים חדשים או לסיתות כבישים על ידי הריסה, פינוי, חפירה והעברת פסולת ממקום למקום על מנת להכין את המקום הראוי לבנייה עליו באופן בטיחותי ויציב. הם משתמשים בציוד חפירה ומכונות כבדות וחזקות כמו מחפרונים, דחפורים, מכבשים ומשאיות על מנת לבצע את העבודה המורכבת. הציוד הכבד משמש לרוב לשבירת הקרקע, סילוק פסולת עודפת וביצוע משימות אחרות הקשורות לאדמה כמו בניית תעלות, דירוג, גימור, מיגון ודחיסת הקרקע. אצל חסין בלעום, הבעלים של הריסות פלוס תוכלו לקבל שירותי עבודת עפר מקצועיים ואיכותיים במיוחד.

  למה לכם להזמין קבלן עבודות עפר לפרויקט שלכם?

  • הפעילויות הנפוצות של קבלן עבודות עפר כוללות חפירת יסודות בניין, קידוח פירים, הרצת תעלות לצינורות, חפירת תעלות לקווי מים או גז, סימון כבישים וחפירת ביוב או בריכות. מקובל גם למצוא קבלני חפירות המנקים שלג בחורף, במיוחד באזור הצפון בסמוך להר החרמון או במקומות קרים ומושלגים מסביב לעולם.
  • קבלן החפירות עובד בתיאום מלא עם מנהלי האתרים והמפקחים על הבנייה והפרויקט. 
  • לפני תחילת עבודות הבנייה, יש להכין את הקרקע באתר על ידי חפירת היסודות והבסיס של השטח, העברת פסולת וכמויות גדולות של חול, דירוג ופילוס הנוף העתידי עליו יוקם המבנה החדש. העבודה נעשית על פי המפרט האדריכלי וההנדסי שהוכן מראש. 
  • עבודות החפירה הנפוצות כוללות חפירת תעלות ליסודות, סיתות כבישים מדורגים, תעלות חפירה של קווי ביוב, צינורות מים וקווי שירות אחרים. בנוסף, קבלני העפר עובדים בשיתוף פעולה עם אדריכלי הנוף, כדי ליצור נקודות ניקוז מדורגות עבור אדמות חקלאיות.
  • קבלני החפירה עלולים לעיתים להיתקל בממצאים ארכיאולוגיים בעלי חשיבות גדולה ביותר. לכן, אם באתר הבניה נמצאים חפצים בעלי ערך היסטורי חשוב, יש להוציא ולחפור אותם על מנת להביא אותם לרשויות לפני שממשיכים בביצוע העבודה בשטח.

  להזמין קבלני עבודות עפר ופיתוח הטובים ביותר

  אתם רוצים להיות בטוחים שהזמנתם את האנשים הנכונים למלאכת עבודות העפר והפיתוח בפרויקט שלכם? חברת הריסות פלוס בבעלות חסין בלעום היא חברה ותיק, מנוסה ומיומנת בביצוע מגוון רחב של עבודות עפר וכן ביצוע פרויקטי הריסה ובינוי למגזר הפרטי, העסקי והציבורי. 

  היתרונות שלנו

  כאן תופיע כותרת

  כאן תופיע כותרת

  כאן תופיע כותרת

  מחפשים את המקצוענים בהריסות?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   שירותים נוספים

   שיווק אינטרנטי לעסקים שיווק אינטרנטי לעסקים